Blog

Ekim 25, 2022

2021 YILI YATIRIMLARI ÇERKEZKÖY FABRİKA İLE DEVAM EDİYOR

Dünyanın önde gelen jeneratör üreticilerinden olan Aksa Jeneratör, 2021 yılında gerçekleştirdiği yatırımlarına Çerkezköy’de açtığı yeni fabrikasıyla devam ediyor.

Çin tesisi ile dünyanın en büyük üretim kapasitesine sahip olan Aksa, Türkiye’deki fabrikasını yakın zamanda Tekirdağ – Çerkezköy’e taşıyor. Türkiye’de pazar lideri olan Aksa, bu yeni fabrikayla birlikte üretim kapasitesini üç katına çıkaracak.

Üretim kapasitesini arttırmayı hedefliyor Gerçekleştirdiği yatırım ve iş birlikleri ile alanında dünyanın en seçkin markaları arasında yer alan Aksa, gerçekleştirdiği Çerkezköy fabrika yatırımı ile endüstri 4.0 standartlarına uygun şekilde üretim yapacak. Açılacak olan yeni fabrika ile hem üretim kalitesini hem de kapasitesini artırmayı hedefliyor.

Aksa, 40 bin m2 kapalı üretim alanına sahip ve en son teknoloji ekipmanlarla donatılan yeni fabrikası ile veri merkezleri, madencilik, sağlık, inşaat, telekom gibi farklı sektörlere özel çözümler üretmeye devam edecek.

Haberler
About malik
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.