Hakkımızda

TSE kalite sertifikasına sahip olan Kocaeli Jeneratör, uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Kocaeli Jeneratörünün %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, teknik servis hizmetleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak jeneratör sektöründe lider olmak.

Misyonumuz

Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun jeneratör çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren,değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.