Kalite Politikamız

AKSA JENERATÖR SANAYİ A.Ş. & AKSA MAKİNA SANAYİ A.Ş.; sürekliliğinin ve tercih edilmesinin temelinde kaliteli süreç ve ürün olduğunu bilir.

AKSA JENERATÖR SANAYİ A.Ş. & AKSA MAKİNA SANAYİ A.Ş.; üstün iş ahlakına sahip değerli çalışanları ile dürüst çalışma ilkeleri doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler üreterek her zaman pazar liderliğini hedefler.

AKSA JENERATÖR SANAYİ A.Ş. & AKSA MAKİNA SANAYİ A.Ş.;

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
İç ve dış müşterilerinin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayarak, sürekli olarak müşteri memnuniyetini garanti altına almayı taahhüt eder .

LİDERLİK
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeni ürün, hizmet ve yöntemleri tasarlayarak, teknolojik liderliğini sürdürmeyi ve üstün kalitede ürünler sunmayı taahhüt eder .

ÇALIŞANLARIN KATILIMI
Tüm çalışanları ile kalitenin sürekli iyileştirilmesi için sorumluluk almayı taahhüt eder .

İYİLEŞTİRME
Tüm birimlerinin katılımıyla ISO 9001 Kalite Yönetim sistemini ve süreçlerini değişen şart ve gerekliliklere uygun şekilde iyileştirmeyi taahhüt eder .

SÜREKLİLİK
Riskleri ve fırsatları değerlendirerek uygun çözümlere ulaşmayı taahhüt eder .

İŞBİRLİĞİ
Yüksek kaliteli ürünleri elde etmeyi amaçlayan prosedürleri uygulayarak tedarik zincirindeki tüm paydaşların işbirliği ile müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder .

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.