Blog

Ekim 25, 2022

AKSA, DİJİTAL ALANDAKİ BAŞARILARINI SÜRDÜRÜYOR

Dünyanın ilk 5 jeneratör üreticisinden biri olan Aksa Jeneratör, yatırım alanındaki başarısını dijital alana da taşıyor.

173 ülkeye satış gerçekleştiren Aksa Jeneratör; Amerika, Kenya, Güney Afrika, Gana, Çin, Endonezya, Kazakistan ve Rusya gibi farklı ülkelerde yerel web siteleri ile bölge dinamiklerine uygun faaliyetlerini sürdürüyor. Yakın zamanda güncellenen siteler ve ilk kez faaliyete giren Kenya web sitesi ile dijital alandaki gelişmeler devam ediyor.

Web siteleri yerel dillerde hazırlanıyor Ülkelerin yerel dillerine göre hazırlanan web sitesi içerikleri ile kullanıcılar kendi dillerinde Aksa Jeneratör’ün ürün ve hizmetleri hakkında güncel bilgileri takip ediyor. Bu yenilik aynı zamanda yerel pazardaki müşteriler için hızlı ve güvenilir çözümler sunmayı kolaylaştırıyor.

Haberler
About malik
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.