Blog

Ekim 25, 2022

DÜNYANIN LİDER VERİ MERKEZİ ETKİNLİĞİ

Aksa Jeneratör olarak, Veri Merkezi sektörünün en önemli etkinliklerinden olan Data Centre World Fuarı’na online katılım sağladık. Fuarda sektörün birçok önemli temsilcisine veri merkezi çözümlerimiz hakkında bilgi verme fırsatı yakaladık.

Veri merkezleri, dijital ekonominin kalbi olarak değerlendiriliyor ayrıca kritik iş verilerini ve bulut çözümlerini dünya genelindeki iş gücüne barındırmaktan, yönetmekten ve sunmaktan sorumlu tutuluyor. Günümüzde ağ, sunucu, bilgi işlem ve depolama kaynaklarına yönelik talep her zamankinden daha yüksek. Aksa Jeneratör olarak giderek artan bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak Veri Merkezi sektörünün en önemli etkinliklerinden olan Data Centre World Fuarı’na 7-8 Temmuz tarihlerinde online katılım sağladık. Pandemi nedeniyle bu yıl online yapılan fuarda sektörün birçok önemli temsilcisine veri merkezi çözümlerimiz hakkında bilgi verme fırsatı yakaladık. Yakın zamanda Türkiye’de ilk ve tek Uptime Institute standartlarına uygunluğu onaylanmış 44 jeneratör grubumuzla birlikte veri merkezleri için güvenilir çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Haberler
About malik
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.