Blog

Ekim 25, 2022

KENYA’DA YENİ AÇILAN OFİSİMİZ İLE AFRİKA’DA DAHA GÜÇLÜYÜZ

2025 yılına kadar dünyanın en büyük 3. jeneratör üreticisi olma hedefimize doğru yürümeye ve yeni ofisimizin ürünleri ile dünya çapında 173 ülkeye enerjimizi taşımaya devam ediyoruz.

Doğu Afrika’nın en önemli ülkelerinin başında gelen Kenya’nın Nairobi şehrinde 1.800 m2 alan üzerine kurulan yeni ofisimiz ile Aksa Jeneratör markasının Afrika’daki etki alanını artırdık. Aksa Jeneratör Kenya ofisinin açılması ile beraber, Afrika’da kesintisiz enerji ihtiyacının yüksek olduğu ülke ve şehirlere Aksa Jeneratör ürünleri çok daha kısa sürede gönderilecek ve Afrika pazarının en önemli jeneratör firmaları arasında giderek güçlenen Aksa Jeneratör markasının algısı daha da geniş kitlelere yayılacak. Başta Uganda, Tanzanya, Ruanda, Güney Sudan gibi enerji ihtiyacı yüksek ülkelere yapılacak teslimat süreleri Nairobi ofisi ile çok daha kısa sürelere indirilecek.

Haberler
About malik
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.